Sokol Žalkovice - TJ Nivnice
1:4

Sestava: Jemelka - T.Janečka, Němeček,L.Horák(Zapletalík), Di Cuia - Železný, M.Janečka, Smékal, Kuba(Gála), Talach - F.Horák

Hodnocení zápasu :

Utkání se mi hodnotí velice težce.Byl jsem opět zklamaný nedisciplinovaností brankáře. Už v předcházejícím zápase nás to stálo hru v deseti od 30.minuty,ale tady jsme se k tomu dostali už ve 20.minutě.Do brány nastoupil trenér žen,který dříve chytával.Rád bych mu tímto poděkoval za ochotu.Utkání v deseti jsme docela zvládli a přineslo nám to ovoce, když jsme v 63.minutě dali z pokutového kopu branku na 1:1. Soupeř ale využil přečíslení a proměnil tři šance.Nivnice nám nyní odskočila na deset bodů,čímž jsme si celou situaci znepříjemnili. Věřím,že pokud se sejdeme na hřišti všichni jelikož nám chyběli čtyři hráči v základu,není ještě všemu konec !